Aplikant radcowski

3 tygodni temu

Bydgoszcz, Polska KOLEGIAL Kancelaria Prawna Pełny etat
Aplikant radcowski - Aplikant adwokacki Miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres obowiązków Do obowiązków będzie należało:
- sporządzanie projektów umów i opinii prawnych,
- sporządzanie pism procesowych,
- zastępstwo na rozprawach i bieżący nadzór nad przebiegiem postępowań sądowych,
- współpraca z klientami Kancelarii,
- wykonywanie innych zadań związanych ze świadczeniem pomocy prawnej.

Nasze wymagania - status aplikanta radcowskiego/adwokackiego lub radcy prawnego/adwokata,
- umiejętność samodzielnego prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego,
- odpowiedzialność i skrupulatność,
- zaangażowanie, chęć do pracy i rozwoju,
- wysoka kultura osobista,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze prawnej
przedsiębiorstw, w tym z zakresu prawa spółek, umów, z zakresu ubezpieczeń
gospodarczych lub w sprawach kredytów walutowych.

To oferujemy - możliwość rozwoju zawodowego w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, spółek, ubezpieczeń gospodarczych, obsługi przedsiębiorstw (w tym z sektora rolno-spożywczego),
- pracę przy ciekawych projektach w innowacyjnej kancelarii z oddziałami w ok. Bydgoszczy i Poznaniu,
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- elastyczne warunki i godziny pracy, możliwość współpracy w ramach umowy o pracę lub B2B,
- atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy.

Benefity dofinansowanie szkoleń i kursów
elastyczny czas pracy
spotkania integracyjne
brak dress code'u
kawa / herbata
parking dla pracowników
paczki świąteczne
dofinansowanie dojazdów do pracy
O nas Kancelaria Prawna z grupy (biuro w okolicy Bydgoszczy) - specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych (w szczególności z zakresu ubezpieczeń gospodarczych, prawa spółek, umów, procesów sądowych) nawiąże współpracę z:

•aplikantem radcowskim lub adwokackim;

•radcą prawnym.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacjiZgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:1.administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest KOLEGIAL Przemysław Rybka Kancelaria Radcy Prawnego, Poznań , ul. Czajcza 2a/12;2.dane kontaktowe inspektora ochrony danych: ;3.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia (w zakresie: imienia (imion) i nazwiska, imion Pani/Pana rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia) – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia (w zakresie pozostałych danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych) – na podstawie Pani/Pana zgody;4.Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia przyszłych rekrutacji;6.posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;7.ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;8.podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym, określonym w art. 221 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 108 z późn. zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji;9.Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.