Monter rusztowań

2 tygodni temu

Warszawa, Mazovia, Polska Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z o o Pełny etat

Bilfinger Industrial Services Polska zatrudni Montera rusztowań.

Lokalizacja : Warszawa (Siekierki)

Zakres obowiązków:

  • montaż oraz demontaż rusztowań z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa

  • czytanie planów technicznych

  • prace pomocnicze

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne lub ogólnobudowlane

  • Zdolności manualne techniczne, umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • Uprawnienia do montażu i demontażu rusztowań

Oferujemy:

  • Jednozmianowy system pracy

  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Dla pracowników chętnych do kontynuowania nauki na studiach - dofinansowanie

  • Extra świadczenia finansowe dla pracownika (na wypoczynek, sport, kulturę i święta)

  • Warszawa, Mazovia, Polska Multiserwis sp. z o.o. Pełny etat

    Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska. Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy...

  • Monter rusztowań

    4 tygodni temu

    Warszawa, Polska Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z o o Pełny etat

    Bilfinger Industrial Services Polska zatrudni Montera rusztowań.Lokalizacja : Warszawa (Siekierki)Zakres obowiązków:montaż oraz demontaż rusztowań z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwaczytanie planów technicznychprace pomocniczeWymagania:Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne lub ogólnobudowlaneZdolności manualne techniczne,...