Inżynier Budowy

3 tygodni temu

Dobre Miasto, Polska WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Pełny etat
Zakres obowiązków:

prowadzenie dokumentacji budowy;

bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi;

nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac;

weryfikację dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji;

nadzór nad koordynacją dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrolę dostarczonych na budowę materiałów/urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;

przeprowadzanie odbiorów prac;

przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;

minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny;

prawo jazdy kat. B;

umiejętność współpracy z zespołem projektowym;

zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność;

rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);

ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;

bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Dobre Miasto, Polska WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.) Pełny etat

    Oczekiwania: wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa; minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny; prawo jazdy kat. B; umiejętność współpracy z zespołem projektowym; zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność; rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych...

  • Inżynier Budowy

    1 miesiąc temu

    Dobre Miasto, Polska WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.) Pełny etat

  • Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Pełny etat

    Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji budowy; bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi; nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac; weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji; nadzór nad koordynacją dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę...