Ratownik wodny

3 tygodni temu

Jarosławiec pow sławieński, Polska Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Pełny etat
Opis stanowiska:

praca stała lub sezonowa NAD MORZEM

nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku

udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach

Wymagania:

aktualne kwalifikacje

komunikatywność

opanowanie

umiejętność pracy w zespole

szybkość w podejmowaniu decyzji

wysoka kultura osobista

Oferujemy:

praca zmianowa

atrakcyjne zarobki z możliwością awansu

praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

Zapewniamy możliwość zakwaterowania.

  • Ratownik Wodny

    Wręcza (pow. żyrardowski), Polska Park of Poland - park wodny Suntago Pełny etat

    Ratownik WodnyMiejsce pracy: Wręcza (pow. żyrardowski)Twój zakres obowiązkówzapewnienie bezpieczeństwa gości przebywających w basenach i na zjeżdżalniach znajdujących się na terenie parku wodnego Suntagostała obserwacja wyznaczonego obszaru wodnegoniezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocypodejmowanie akcji ratowniczej oraz...

  • Ratownik wodny

    1 miesiąc temu

    Jarosławiec (pow. sławieński, zachodniopomorskie, PL Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Pełny etat

    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach Wymagania: aktualne kwalifikacje komunikatywność opanowanie umiejętność pracy w zespole szybkość w podejmowaniu decyzji wysoka kultura osobista Oferujemy: praca zmianowa atrakcyjne zarobki z...

    Jarosławiec, Lubelskie, Polska Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Pełny etat

    Wymagania:aktualne kwalifikacjekomunikatywnośćopanowanieumiejętność pracy w zespoleszybkość w podejmowaniu decyzjiwysoka kultura osobista Opis stanowiska:praca stała lub sezonowa NAD MORZEMnadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparkuudzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach