spedytor -planista

2 tygodni temu

Poznań, Greater Poland Grupa Progres Pełny etat

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPEDYTOR -PLANISTA

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizowanie operacji transportowych w ruchu międzynarodowym floty własnej
  • Współpraca z przewoźnikami oraz aktywny udział w budowie bazy przewoźników
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami oraz innymi działami firmy
  • Optymalizacja kosztów transportu floty własnej
  • Dbałość o terminowość i jakość usługi transportowej
  • Opieka nad przydzielonymi klientami
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Szukamy osób które:

  • Doświadczenie w prowadzeniu floty własnej 4 letnie, powyżej 3,5 tony
  • Znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany
  • Znajomość zasad planowania czasu pracy i czasu jazdy kierowcy
  • Znajomość obsługi giełd transportowych Trans, Timo, Transporeon
  • Umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość rynku transportowego.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel. Power Point, Outlook).

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • Pakiet świadczeń socjalnych karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe)
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • Kompleksowy system szkoleń.

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Postaw na rozwój swojej kariery

Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

NR AGENCJI: 5088