recepcjonista/ka

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5076

Obowiązki:

a) prowadzenie recepcji,
b) obsługa Klientów,
c) prowadzenie korespondencji pomiędzy Klientami a JOGA PARK,
d) organizacja pracy Nauczycieli pracujących w JOGA PARK,
e) współpraca z innymi pracownikami recepcji, w tym układanie miesięcznych grafików godzinowych pracowników recepcji,
f) prowadzenie profili JOGA PARK we wskazanych przez Pracodawcę portalach społecznościowych,
g) obsługa zamówień,
h) utrzymywanie czystości i porządku w studiu JOGA PARK, w tym odkurzanie, zmywanie podłóg, sprzątanie w szatniach i łazienkach oraz dezynfekcja studia.
i) Informowanie Pracodawcy o przebiegu swojej pracy, w tym przekazywanie uwag i propozycji dotyczących funkcjonowania Studia JOGA PARK w dziedzinie swojej specjalności.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: :30 oraz w soboty i niedziele: według grafiku ustalonego z pracodawcą).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania:

  • gotowość do pracy w godzinach otwarcia Szkoły Jogi.

Miejsce pracy: Wajdeloty 12A, Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz napisanie kilku słów o swoim doświadczeniu.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Gdańsk, Polska Deloitte Pełny etat

    Description & Requirements Kogo szukamy Poszukujemy kandydata, który: posiada doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub pokrewnym; zna w praktyce pakiet MS Office i sprawnie obsługuje urządzenia biurowe; swobodnie komunikuje się w języku polskim i angielskim; wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, lubi pomagać innym i jest...