Majster / Brygadzista

2 tygodni temu

Warszawa, Polska Praca Pełny etat
Zakres obowiązków:

kierowanie brygadą pracowników (roboty kablowe teletechniczne / elektryczne niskiego napięcia)

Oczekujemy:

Gotowości do pracy w delegacji na terenie całego kraju

Uprawnienia budowlane nie są wymagane

Oferujemy:

Zakwaterowanie

  • Warszawa, Mazovia, Polska Praca Pełny etat

    Oczekujemy:Gotowości do pracy w delegacji na terenie całego krajuUprawnienia budowlane nie są wymagane Zakres obowiązków:kierowanie brygadą pracowników (roboty kablowe teletechniczne / elektryczne niskiego napięcia)

  • Majster / Brygadzista

    3 tygodni temu

    Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Praca.pl Pełny etat

    Zakres obowiązków: kierowanie brygadą pracowników (roboty kablowe teletechniczne / elektryczne niskiego napięcia) Oczekujemy: Gotowości do pracy w delegacji na terenie całego kraju Uprawnienia budowlane nie są wymagane Oferujemy: Zakwaterowanie

  • Warszawa, Polska Przedsiębiorstwo Budowy Linii Kablowych Telkabl Sp. z o.o. Pełny etat

    praca w delegacji na terenie całego krajukierowanie brygadą pracowników zajmujących się robotami kablowymi teletechnicznymi / elektrycznymi niskiego napięciauprawnienia budowlane nie wymaganezapewnione zakwaterowanie

  • Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Przedsiębiorstwo Budowy Linii Kablowych Telkabl Sp. z o.o. Pełny etat

    praca w delegacji na terenie całego kraju kierowanie brygadą pracowników zajmujących się robotami kablowymi teletechnicznymi / elektrycznymi niskiego napięcia uprawnienia budowlane nie wymagane zapewnione zakwaterowanie