Startegic Account Executive

2 tygodni temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska UPS Pełny etat

Job Description

Specjalista ds. Klientów Kluczowych (NAE)

rejon pracy: Polska Północna

Główne zadania:

Pozyskiwanie nowych klientów kluczowych UPS na podległym terenie Prowadzenie spotkań handlowych, podpisywanie kontraktów z kluczowymi klientami Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie Strategiczne planowanie terytorium i spotkań handlowych Wprowadzanie w życie planów wdrożeń we współpracy z innymi działami UPS i klientem Prowadzenie prezentacji na temat usług i wartości UPS dla klientów

Oczekiwania wobec kandydata:

Doświadczenie w sprzedaży Znakomite umiejętności handlowe i negocjacyjne w warunkach sprzedaży strategicznej Świetne zdolności interpersonalne – umiejętność budowania trwałych i produktywnych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi Wysokie umiejętności planowania i analizy Zorientowanie na technologie – praktyczna znajomość rozwiązań automatyzacyjnych dla klientów oraz umiejętne korzystanie z zasobów technologicznych w codziennej pracy handlowej Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych Wykształcenie wyższe Prawo jazdy kat. B Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

Umowę o pracę bez okresu próbnego Pracę zdalną oraz hybrydową Motywacyjny system wynagrodzeń Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon) Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.

  • Toruń, Polska UPS Pełny etat

    Job Description : Specjalista ds. Klientów Kluczowych (NAE) rejon pracy: Polska Północna Główne zadania: Pozyskiwanie nowych klientów kluczowych UPS na podległym terenie Prowadzenie spotkań handlowych, podpisywanie kontraktów z kluczowymi klientami Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie Strategiczne planowanie...