Aktualne oferty pracy związane z Monter/instalator w Bytomiu od zaraz - Bytom, Silesia - Randstad Polska

  • Bytom, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Jesteś na etapie poszukiwania pracy? Możesz ją rozpocząć "od zaraz"? Świetnie się składa!Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko montera do pracy przy produkcji lamp. Chcesz wiedzieć więcej, zaaplikuj na ofertę, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!oferujemyumowę o pracę tymczasową (opłacane składki, płatny urlop i...

  • Monter/instalator

    3 miesięcy temu

    Bytom, Polska Randstad Pełny etat

    Jesteś na etapie poszukiwania pracy? Możesz ją rozpocząć "od zaraz"? Świetnie się składa!Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko montera do pracy przy produkcji lamp. Chcesz wiedzieć więcej, zaaplikuj na ofertę, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!oferujemyumowę o pracę tymczasową...

  • Bytom, Polska Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. Pełny etat

    GZOG Sp. z o.o. działa na rynku gazowniczym od grudnia 2000r. Budujemy oraz modernizujemy stacje CNG, LNG, H2 oraz instalacje przemysłowego przesyłu gazu – głównie stacje redukcyjno-pomiarowe. Prowadzimy także prace anty korozji czynnej i biernej, serwisowe sprężarek gazu i aparatury kontrolno-pomiarowej. Jeżeli...

Monter/instalator w Bytomiu od zaraz

4 miesięcy temu

Bytom, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat

Jesteś na etapie poszukiwania pracy? Możesz ją rozpocząć "od zaraz"? Świetnie się składa

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko montera do pracy przy produkcji lamp. Chcesz wiedzieć więcej, zaaplikuj na ofertę, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki, płatny urlop i chorobowe)
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 25,50 brutto/h
  • jedną zmiana 6-14
  • szybki proces rekrutacji
  • pakiet ciekawych benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy online)
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz

zadania

  • kompletacja zestawów narzędzi i urządzeń testujących
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • terminowa realizacja zleceń
  • kontrola nad parametrami technicznymi

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • chęci do podjęcia stabilnego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia