Operator produkcji

3 tygodni temu

Szamotuły, Greater Poland Gi Group Pełny etat

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, lidera z branży lakierniczej zatrudnimy na stałe osoby na stanowisko: Operator/ Operatorka produkcji

Miejsce pracy: Brodziszewo

Operator produkcji (junior/ senior)

Numer referencyjny: 16451

Miejsce pracy: Szamotuły

Twój zakres obowiązków:

· Obsługa urządzeń produkcyjnych i linii rozlewniczych

· Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi, w sposób efektywny ilościowo oraz ze spełnieniem wymogów jakościowych

· Dokonywanie zmian produktów i formatów na liniach

· Wytwarzanie półproduktu i produktu zgodnie z technologią, zasadami BHP i higieny

· Prowadzenie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej

· Wykonywanie czynności czyszczenia maszyn i urządzeń, wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych

· Przestrzeganie procedur operacyjnych obowiązujących w dziale

· Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały

Wymagania:

· Wykształcenie: preferowane techniczne

· Sprawność manualna

· Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w obsłudze urządzeń/maszyn produkcyjnych (zapraszamy osoby z różnym poziomem doświadczenia)

Oferujemy:

· Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

· Podstawę + premie

· Pakiet benefitów (dofinansowanie do zajęć sportowych, pakietów zdrowotnych)

· Pracę w nowoczesnym zakładzie w energicznym zespole

· Wsparcie kolegów z pracy i możliwość rozwoju