monterzy, mechanicy, elektrycy

2 tygodni temu

Gdynia, Pomerania, Polska Lento Pełny etat

Odświeżone: Poniedziałek, 10 Czerwiec, :07

Szczegóły ogłoszenia
  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Dodatkowe: Brak wymagań
Opis oferty pracyPoszukujemy osoby na stanowisko:
Monterów
Mechaników
Elektryków
Ślusarzy
Spawaczy

miejsce pracy: Norwegia - Green Yard Kleven

Oferta:

• norweska umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin (praca rotacyjna)

• atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 235 NOK

• diety miesięcznie NOK

• w pełni opłacone i wyposażone zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach.

• płatne nadgodziny, urlopy, premie

• możliwość wyżywienia obiadokolacje

Wymagania:

• od kandydatów wymagamy doświadczenia na ww. stanowiskach.

• gotowość do stałej pracy

• sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac.

• doświadczenie w pracy .

• oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie prac monterskich

• wykonywanie prac remontowych

• montaż elementów stalowych lub aluminiowych

Język nie jest wymagany

Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców
Tel pokaż numer telefonu -

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Twój e-mail: *

Treść zapytania: *

Dodaj załącznik

Chcę otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach

#J-18808-Ljbffr

  • Gdynia, Pomerania, Polska Stocznia Remontowa NAUTA S.A. Pełny etat

    Monter - Mechanik urządzeńTwój zakres obowiązkówwykonywanie demontaży i transportu urządzeń z jednostek pływających i doków na warsztat, a po zakończeniu prac remontowych – transportu i montaży powrotnych utrzymywanie we właściwym stanie technicznym przynależnych urządzeń i narzędzi utrzymywanie w czystości stanowisk pracy w warsztacie...

  • Monter - Mechanik urządzeń

    3 miesięcy temu

    Gdynia, Polska Stocznia Remontowa NAUTA S.A. Pełny etat

    Monter - Mechanik urządzeńTwój zakres obowiązków wykonywanie demontaży i transportu urządzeń z jednostek pływających i doków na warsztat, a po zakończeniu prac remontowych – transportu i montaży powrotnych utrzymywanie we właściwym stanie technicznym...

  • Gdynia, Polska Stocznia Remontowa NAUTA S.A. Pełny etat