Zbrojarz

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska T-work International Sp z o.o. Pełny etat

OFERUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń EUR netto + DODATKI)
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • Możliwość pracy nadgodzin które są dodatkowo płatne, dodatki za pracę w święta lub na nocną zmianę
  • Ubezpieczenie opłacane jest przez pracodawcę
  • Pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia do pracy oraz ubrania
  • W razie potrzeby udostępniamy firmowy środek transportu

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie prac zgodnie z rysunkiem technicznym i specyfikacją techniczną
  • Umiejętność pracy na prefabrykacji

WYMAGANIA:

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarz
  • Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem.
  • Własny środek transportu będzie atutem.
  • Dodatkowe dopłaty dla pracowników posiadających własny samochód