pracownik gospodarczy

2 tygodni temu

Zgierz, Łódź Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0612

Obowiązki:

praca polegająca na pielęgnowaniu i dbaniu o czystość terenu zielonego, prace porządkowe, konserwacyjne

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: Zgierz 5, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Zgierz, Łódź Voivodeship, Polska ID Logistics Polska S.A. Pełny etat

    Witaj w ID Logistics Distribution Sp. z o. o., miejscu gdzie od niemal 30 lat tworzymy rozwiązania dla łańcucha dostaw. Od 1 czerwca 2023 roku dołączyliśmy do grupy ID Logistics. Znajdziesz nas teraz w 35 lokalizacjach w całej Polsce. Codziennie, ponad 7 000 pracowników naszego zespołu dba o najlepszą jakość produktów opuszczających nasze...

  • Kierownik Drogerii

    Zgierz, Polska Rossmann SDP Pełny etat

    Kierownik Drogerii Miejsce pracy: Zgierz Twój zakres obowiązków odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie drogerii w wielu jej aspektach – od przyjęcia towaru, poprzez lokowanie w magazynie sklepowym i dbałość o zapełnienie i jakość ekspozycji, aż po obsługę indywidualną Klienta,zarządzanie zespołem, czyli organizacja czasu pracy,...

  • Zgierz, Polska ID Logistics Polska S.A. Pełny etat