Mechanik Pojazdów

3 tygodni temu

Lódz, Polska MPK-Łódź Spółka z o.o. Pełny etat
Mechanik Pojazdów Miejsce pracy: Łódź Twój zakres obowiązków MECHANIK POJAZDÓW w Zakładzie Eksploatacji Autobusów nr 1

OPIS STANOWISKA:
Wykonywanie napraw podzespołów i pojazdów, wykonywanie regulacji i ustawień w pojeździe.

WARUNKI PRACY :

•Praca w ruchu ciągłym (harmonogram), w systemie zmianowym;

•Praca w ruchu ulicznym, w kanałach naprawczych;

•Zatrudnienie na pełny etat.
Nasze wymagania Wykształcenie zasadnicze zawodowe, ponadgimnazjalne kierunkowe
3-letni staż pracy w zawodzie albo wykształcenie średnie techniczne kierunkowe i roczny staż pracy w zawodzie lub 3-miesięczny w przedsiębiorstwie.
Umiejętność wykonywania napraw podzespołów i pojazdów;
Umiejętność wykonywania regulacji i ustawień w pojeździe;
Odpowiedzialność, sumienność, innowacyjność;
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych
firmowa biblioteka
dofinansowanie wypoczynku
dofinansowanie wakacji dzieci
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
pikniki rodzinne
Osoby chętne do podjęcia pracy na stanowisku Elektromontera prosimy o przesłanie swojej kandydatury poprzez formularz.

Przesłane CV zostanie przekazane do właściwej komórki organizacyjnej w celu prowadzenia dalszej rekrutacji przez Kierownika Sekcji.
RODO

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy w MPK-Łódź Spółka z o.o.
Na podstawie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych - RODO informuję, że:
1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych przetwarzanych w związku z rekrutacją jest MPK-Łódź Spółka z o.o., ul. Tramwajowa 6, Łódź.
2.Kontakt do inspektora ochrony danych
3.Administrator przetwarza Pana/Pani dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (dalej: Kp) oraz Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej ) w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (Art. 221 § 1 pkt. 4 – 6 Kp w zw. z z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. W przypadku danych określonych w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3 Kp podstawą jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO).
4.Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda (Art. 6 ust. 1 lit a RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO) na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.
5.Administrator będzie przetwarzał Pana/Pani dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrazi Pana/Pani na to zgodę (Art. 6 ust. 1 lit a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. W przypadku wyrażonej przez Pana/Pani zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane w tym celu przez okres 3 lat.
6.Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.
7.Pana/Pani dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji a następnie przez okres 3 lat, a następnie usunięte.
8.Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
9.Podanie przez Pana/Pani danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pana/Pani innych danych jest dobrowolne.

Dodatkowe zgody:

Prosimy o umieszczenie wybranych klauzul w swoim CV, jeżeli:

•wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez MPK-Łódź Spółka z o. o. przez okres 3 lat. (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)

•przekazujecie Państwo dane dotyczące swojego zdrowia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych zawartych w CV przez MPK-Łódź Spółka z o. o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego (art. 9 ust. 2 lit. a RODO).
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".
  • Doradca serwisowy

    Lódz, Polska MANUFAKTURA GROUP sp. z o.o. SK Pełny etat

    Doradca serwisowy Miejsce pracy: Łódź Twój zakres obowiązków obsługa klientów serwisuprzygotowywanie ofert i wycen dla klientówzamawianie części zamiennychaktualizowanie dokumentacji serwisowej i raportowanie wyników pracywspółpraca z dostawcami części, mechanikami i elektromechanikamiNasze wymagania doświadczenia w obszarze obsługi klienta...