Kucharz - catering

2 tygodni temu

Ożarów Mazowiecki, Mazovia, Polska Nice To Fit You Pełny etat

Do jednej z największych firm w Polsce zajmującej się cateringiem dietetycznym zatrudnimy Kucharzy

Dostępne zmiany:

Ożarów Mazowiecki

20:00-4:00

14:00-22:00

Pola Karolińskie

03:00-11:00

Zadania :

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z przyjętymi recepturami i wzorcami;
  • Dbałość o najwyższą jakość surowców wykorzystywanych przy produkcji posiłków;
  • Racjonalne gospodarowanie towarem i przestrzeganie zasad gospodarki odpadami;
  • Ścisła współpraca z kierownikiem zmiany;
  • Przestrzeganie procesów, zasad oraz standardów działu i zakładu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie gastronomiczne;
  • Doświadczenie na ww. stanowisku;
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP;
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w żywieniu zbiorowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
  • Praca na zakładzie produkcyjnym w Ożarowie Mazowieckim (os. Kabel);
  • Pracę w jednej z wiodących firm na rynku cateringów dietetycznych;
  • Prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Całodzienne wyżywienie i pyszną kawę :)

Zapraszamy

Zespół Nice To Fit You

  • Ożarów Mazowiecki, Polska Nice To Fit You Pełny etat

    Do jednej z największych firm w Polsce zajmującej się cateringiem dietetycznym zatrudnimy Kucharzy Dostępne zmiany:Ożarów Mazowiecki20:00-4:0014:00-22:00Pola Karolińskie03:00-11:00 Zadania :Przygotowywanie posiłków zgodnie z przyjętymi recepturami i wzorcami;Dbałość o najwyższą jakość surowców wykorzystywanych przy produkcji...