Hydraulik - spawcz - monter

2 tygodni temu

Warszawa, Mazovia, Polska Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Instalacje , węzły ciepła , pompy ciepła , inne konstrukcje inżynieryjne grzewcze , wod -kan , c.o. różne technologie, automatyka grzewcza , klima , to robimy .

możliwa praca na wysokości

WYMAGANIA:

doświadczenie na podobnym stanowisku SOLIDNOŚĆ , punktualność .

odpowiednie kwalifikacje zawodowe

samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

praca na pełny etat

zł/h netto (uzależnione od doświadczenia) zaczynamy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Warszawa, mazowieckie, Polska Zakład Instalacji sanitarnych i robót budowlanych Mirosław Kulesza Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Instalacje , węzły ciepła , pompy ciepła , inne konstrukcje inżynieryjne grzewcze , wod -kan , c.o. różne technologie, automatyka grzewcza , klima , to robimy . możliwa praca na wysokości WYMAGANIA: doświadczenie na podobnym stanowisku SOLIDNOŚĆ , punktualność . odpowiednie kwalifikacje...