Brand Manager

2 tygodni temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat
Brand Manager Masłów Pierwszy, świętokrzyskie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę

Zadania:

  • Zarządzanie portfelem marek
  • Opracowywanie i realizacja strategii rozwoju i komunikacji dla powierzonych marek/kategorii
  • Zarządzanie projektami marketingowymi wspierającymi ustalony wzrost
  • Zbieranie i analiza danych dotyczących trendów, rynku i konkurencji
  • Skuteczne zarządzanie portfolio produktowym
  • Nadzór nad procesem wprowadzania nowych produktów
  • Wzmacnianie wizerunku marki poprzez działania marketingowe w różnych kanałach
  • Współuczestnictwo w tworzeniu i monitorowaniu budżetu marketingowego marki
  • Przeprowadzanie badań wraz z butikiem badawczym
  • Ścisła współpraca z innymi działami wspierającymi
  • Współpraca zespołem oraz agencjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży FMCG
  • Umiejętność analizy danych
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marką
  • Wysoka świadomość biznesowa, wyczucie rynków i trendów
  • Elastyczność, nieszablonowość w myśleniu oraz odwaga do podważania status quo
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii i planów marketingowych
  • Strategiczne myślenie i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat B
  • Kontrakt B2B bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie roczne
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego
  • Praca w otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną
Dodano:
Praca na stanowisku - aktualna Praca świętokrzyskie - Ciekawe oferty pracy w okolicy:świętokrzyskie
Oferty pracy w okolicznych lokalizacjachświętokrzyskie: Inne oferty pracy w Twoim mieścieświętokrzyskie
Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach
#J-18808-Ljbffr
  • Key Account Manager

    4 tygodni temu

    Kielce, Polska KRAJOWY INSTYTUT DORADZTWA ENERGETYCZNEGO Pełny etat

    Key Account Manager Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków aktywne pozyskiwanie klientów, praca na ankiecie we współpracy z klientem, zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami, identyfikacja ich potrzeb i świadczenie kompleksowej obsługi doradczej, umiejętność pracy na zgromadzonych i pozyskanych danych, rozbudowa własnego portfela...

    Key Account Manager Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków aktywne pozyskiwanie klientów,praca na ankiecie we współpracy z klientem,zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami, identyfikacja ich potrzeb i świadczenie kompleksowej obsługi doradczej,umiejętność pracy na zgromadzonych i pozyskanych danych,rozbudowa własnego portfela...

  • Product Marketing Manager

    3 tygodni temu

    Kielce, Polska PubNub Poland Pełny etat

    About UsAt PubNub, we are dedicated to weaving an interconnected world with compelling real-time experiences. Founded in 2010 and utilized by over 1,000 leading customers like Autodesk, SK Telecom, and Yelp, our mission is to revolutionize real-time online interactions by providing an unparalleled platform enabling teams to build, manage, and optimize...