Technolog produkcji

3 miesięcy temu

Zawiercie, Silesia, Polska PowerJobs Sp. z o.o. Pełny etat

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych

Technolog produkcji / Technolog procesów chemicznych

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • opracowanie i wdrażanie technologii dla procesów obróbki metali;
  • wykonywanie analiz chemicznych i fizykochemicznych, opiniowanie raportów analiz zlecanych do wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriów;
  • analizowanie i usprawnianie procesów technologicznych, analiza przyczyn niezgodności powstałych w procesie obróbki chemicznej oraz wprowadzanie działań korekcyjnych;
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • nadzór nad magazynem chemii (stany, zabezpieczenie, identyfikacja, karty charakterystyki).

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze analizy chemicznej na stanowisku technologa lub pokrewnym;
  • wykształcenie średnie kierunkowe, mile widziane wyższe;
  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz programu Excel;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1;
  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP;
  • znajomość metodologii Lean Manufacturing.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego Klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • elastyczny czas pracy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • dodatkowy pakiet socjalny opieka medyczna, ubezpieczenie);
  • narzędzia pracy - laptop i telefon.