Agent Ochrony

2 tygodni temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska "Ochrona Juwentus" sp. z o.o. Pełny etat

Z powodu nowych wyzwań i postępującej technologii w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa, poszukujemy osób na stanowisko Agentów Ochrony.

Stanowisko: Obiekt Handlowy

Lokalizacja: Toruń

Zakres obowiązków:

  • Ochrona mienia
  • Patrole w linii kas
  • Interwencje w sytuacjach zagrożenia

Wymagania:

  • Dostępność
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Bez przeszłości kryminalnej
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Elastyczny harmonogram pracy (dzienny)
  • Umowę zlecenie
  • Kompletne i bezpłatne umundurowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

W razie potrzeby dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  • Agent Ochrony

    W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy Agentów Ochrony Obiekt: HandlowyLokalizacja: Toruń Zakres czynności:· ochrona fizyczna mienia· obchody - linia kas· interwencja w sytuacji zagrożenia Oczekujemy:· dyspozycyjności· podstawowej znajomości obsługi komputera· ...

    4 dni temu

    Toruń, Polska Auchan Retail Polska Pełny etat

    Twoje zarobki:  4350-4600 brutto** wynagrodzenie zasadnicze, stawka premii, ekwiwalenty Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań- zapraszamy Cię do naszego międzypokoleniowego zespołu!U nas poznasz ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła!...