Laborant

3 tygodni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Electropoli Poland Sp. z o.o. Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na stanowisku LABORANTA będzie odpowiedzialna m.in. za:

- wykonywanie analiz chemicznych kąpieli linii produkcyjnych

- przeprowadzanie testów powłoki lakierniczej i galwanicznej

- wykonywanie badań kontroli surowców produkcyjnych

- obsługa i kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego

- udział w optymalizacyjnych próbach laboratoryjnych

- szczególnie staranne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

WYMAGANIA:

- wykształcenie minimum średnie kierunkowe (chemia lub ochrona środowiska)

- minimum rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- umiejętność wykonywania analiz chemicznych,

- znajomość technik analitycznych,

- znajomość pakietu MS Office,

- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,

- umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie bezpośrednio przez Electropoli Poland

- atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z premią, dodatkami i nagrodami oraz bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

- możliwość rozwoju zawodowego – system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje

- pakiet kultura – konkursy dla pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do biletów do teatru, kina oraz wycieczek turystycznych dla pracowników i ich rodzin

- pakiet zdrowie – dofinansowane przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin

- pakiet sport – dofinansowane przez pracodawcę karnety sportowe (baseny, siłownie)

- stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,

- możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive
  • laborantka/laborant

    Bielsko-Biala, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Obecnie dla naszego klienta - firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemylaborantki/laborantaZachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach ofertyoferujemyzatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracęatrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premiiciekawy zakres zadań i możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się...

    1 miesiąc temu

    Bielsko-Biala, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Obecnie dla naszego klienta - firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemylaborantki/laborantaZachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!oferujemyzatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracęatrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premiiciekawy zakres zadań i możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się...

  • Młodszy Laborant

    3 dni temu

    Bielsko-Biala, Polska mdm®NT Pełny etat

    Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku -Białej działa od 1995 r. na rynku i jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych oraz nowoczesnych filmów, laminatów i włóknin, które są wykorzystywane w różnych branżach. Końcem 2022 roku rozpoczęliśmy również produkcję w zakresie zintegrowanych dachów solarnych - MyRoof. Posiadamy 4 zakłady...