listonosz samochodowy

2 tygodni temu

Poznań, Greater Poland Poczta Polska Spółka Akcyjna Pełny etat

Miejsce pracy: Poznań, ul. Głogowska 17

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje obowiązki:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, prowadzenie dokumentacji pojazdu i dbałość o jego stan techniczny,
  • załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych (praca związana z dźwiganiem),
  • doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach,
  • sporządzanie dokumentacji w ramach wykonywanych zadań,
  • odpowiedzialność za powierzone przesyłki i środek transportu oraz dbanie o pozytywny wizerunek PP,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w ramach wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu/telefonu komórkowego.

Jeśli spełniasz poniższe warunki, to możesz dołączyć do naszego zespołu:

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • cechuje Cię dobra komunikatywność i lubisz pracować z ludźmi.

Nie musisz posiadać doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.​

Pracując u nas, zyskasz:

  • wsparcie mentora w trakcie pierwszych trzech miesięcy zatrudnienia,
  • atrakcyjne korzyści związane z opieką medyczną i ubezpieczeniem na życie,
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do wypoczynku i imprez kulturalnych,
  • opcję pożyczek na preferencyjnych warunkach, wsparcie w sytuacjach życiowych trudności,
  • otrzymasz trzynastą pensję i dodatkowe świadczenia stażowe za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość nabycia karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u naszych partnerów biznesowych,
  • szansę na dołączenie do firmowych grup sportowych.​

Czy zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie musisz wysyłać listu. Naciśnij przycisk aplikowania.