Aktualne oferty pracy związane z Automatyk – serwisant - Radom mazowieckie, mazowieckie - RADWAG Wagi Elektroniczne

  • Otwock, mazowieckie, mazowieckie, Polska MW Wanicki Sp. z o.o. Pełny etat

    Pomocnik serwisanta mobilnego GEESINKMiejsce pracy: OtwockTwój zakres obowiązkówwykonywanie instalacji, napraw i przeglądów,współpraca z działem montażu;pomoc przy montażu zabudów;naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.Nasze wymaganiaznajomość pojazdów komunalnych (śmieciarki, zamiatarki);znajomość elektryki, hydrauliki i automatyki;dobra...

  • Radom, Polska Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. Pełny etat

    Aktualnie dla naszego Klienta, producenta i dzierżawcy kontenerów na odpady, poszukujemy osób na stanowisko: Serwisant (m/k)Zadania:praca mobilna - wyjazdy do klientów (województwo mazowieckie, lubelskie, podlaskie),naprawy i konserwacja pras, prasokontenerów oraz belownic do odpadów,diagnozowanie i usuwanie usterek,rozwiązywanie problemów...

  • Wysokie Mazowieckie, Polska Kaspol.Net Sp. z o.o. Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca związana z automatyką i elektryką; Wykonywanie prac przygotowawczych; Przygotowanie miejsca ipowierzchni do montażu, serwisu; Wykonywanie instalacji elektronicznej pod montaż automatyki; Montaż bram i automatyki; Serwis bram i automatyki; Konfigurowanie i uruchamianie systemów; Serwis, konserwacja i regulacja...

Automatyk – serwisant

5 miesięcy temu

Radom mazowieckie, mazowieckie, Polska RADWAG Wagi Elektroniczne Pełny etat

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5

Wymagania podstawowe:

wykształcenie kierunkowe automatyka – elektrotechnika,
zdolności manualne,
umiejętność obsługi komputera,
zaangażowanie,
umiejętność pracy w zespole.
Wymagania dodatkowe:

znajomość podstawowych zagadnień automatyki przemysłowej,
umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatyki,
znajomość systemów operacyjnych WIN 10 i Linux,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
znajomość obsługi pakietu Office,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
W zamian oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z polskim kapitałem,
ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych projektów w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
współpracę z kreatywnym zespołem,
przyjazną atmosferę pracy,
szkolenia zawodowe,
dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport i do obiadów na stołówce pracowniczej),
udogodnienia komunikacyjne: dla samochodów duży, naziemny parking, a dla rowerzystów stojaki i stacja naprawcza.