Kierownik Projektu

4 miesięcy temu

lubuskie, Polska Victor Energy Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów na terenie Polski.
Nadzorowanie projektów na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A.
Przygotowanie harmonogramów i budżetów.
Nadzór nad wykonaniem harmonogramów i budżetów.
Współpraca z zespołem kierowników budowy/robót i inżynierami budowy, działem zakupów oraz działem prawnym.
Zapewnienie należytego kontaktu z Inwestorem.
Raportowanie z postępów prac do przełożonych.
Bilansowanie robót dodatkowych i zamiennych.
Wymagania

Doświadczenie w realizacji projektów na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A.
Dyspozycyjność w zakresie realizacji projektów w całej Polsce i pracy w delegacji.
Mile widziane uprawnienia w specjalności elektrycznej.
Znajomość pakietu MS Project mile widziana.
Mile widziane certyfikaty lub świadectwa zakresu Zarządzania Projektami.
Mile wdziany język angielski, niemiecki, szwedzki.
Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie.
Samochód służbowy i inne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).
Pakiet benefitów obejmujący min; ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do opieki medycznej Medicover, dofinansowanie do karty Multisport.
Pełną wyzwań pracę w firmie o najwyższych wartościach.