Mechanik samochodowy

2 tygodni temu

Wrocław dolnośląskie, dolnośląskie, Polska ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

naprawa i dokonywanie przeglądów samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych,
wykonywanie prac regulacyjnych,
wykonywanie napraw,
kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.
Wymagania
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
pracę na terenie Wrocławia
premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
szkolenia oraz kursy

  • Mechanik samochodowy

    4 tygodni temu

    Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o. Pełny etat

    naprawa i dokonywanie przeglądów samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych,wykonywanie prac regulacyjnych,wykonywanie napraw,kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.

    Wrocław, Polska ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o. Pełny etat

    naprawa i dokonywanie przeglądów samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych, wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.