Kontroler jakości – sortownia owoców

2 tygodni temu

Warka mazowieckie, mazowieckie, Polska Klient portalu Praca.pl Pełny etat
Opis stanowiska

Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy;
Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet;
Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku;
Kontrola wagi produktów;
Prowadzenie dokumentacji z kontroli;
Nadzór nad jakością stoku magazynowego;
Sprawdzanie sortowania według zasad fifo na magazynie;
Sprawdzanie jakości jabłek bezpośrednio u producentów.
Wymagania

Wykształcenie wyższe/licencjat kierunek rolnictwo;
Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Znajomość branży owocowo-warzywnej;
Zaangażowanie;
Komunikatywność, dyspozycyjność.
Oferujemy

Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
Bardzo dobre warunki płacy i pracy;
Fundusz socjalny (tygodniowe wakacje dla rodziny w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych, imprezy integracyjne).

  • Warka, Polska praca.pl Pełny etat

    Wykształcenie wyższe/licencjat kierunek rolnictwo; Doświadczenie na podobnym stanowisku; Znajomość branży owocowo-warzywnej; Zaangażowanie; Komunikatywność, dyspozycyjność. Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi...

  • Warka, Mazovia, Polska praca Pełny etat

    Wykształcenie wyższe/licencjat kierunek rolnictwo;Doświadczenie na podobnym stanowisku;Znajomość branży owocowo-warzywnej;Zaangażowanie;Komunikatywność, dyspozycyjność.Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy;Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet;Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku;Kontrola wagi...

    Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branżyUmiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie długofalowych relacjiZnajomość branży owocowo-warzywnejPosiadanie własnej bazy kontrahentówZaangażowaniePrawo jazdy kat.BKomunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacjiPozyskiwanie nowych dostawców ( głównie jabłek...