Operator Tokarki CNC

2 tygodni temu

Wola Mrokowska mazowieckie, PL Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Pełny etat
Główne zadania:

praca na maszynie Haas ST35Y,
dobór parametrów obróbki oraz nadzorowanie pracy maszyny,
bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów – produkcja jednostkowa.
Oczekiwania:

umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
znajomość rysunku technicznego,
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
minimum rok doświadczenia w pracy na obrabiarkach CNC,
gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22.

Mile widziane:

znajomość sterowania Haas lub oprogramowania Esprit (nie jest to warunek konieczny, oferujemy pełen pakiet szkoleń).
Oferujemy:

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
szkolenie z programowania i obsługi tokarki CNC,
zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,
przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,
świadczenia z funduszu socjalnego,
dofinansowanie posiłków,
dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach:
Radom - Wola Mrokowska
Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowska
Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska
Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn – Wola Mrokowska

  • Operator Tokarki CNC

    3 tygodni temu

    Wola Mrokowska, Polska Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekiwania: umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, znajomość rysunku technicznego, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, minimum rok doświadczenia w pracy na obrabiarkach CNC, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22. Mile widziane: znajomość sterowania Haas lub...

    Wola Mrokowska, Mazovia, Polska Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekiwania:umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,znajomość rysunku technicznego,dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,minimum rok doświadczenia w pracy na obrabiarkach CNC,gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22.Mile widziane:znajomość sterowania Haas lub...