Technik Energetyk

6 dni temu

Grodzisk Mazowiecki mazowieckie, mazowieckie, Polska Praca.pl Pełny etat
Do Twoich zadań należeć będzie:

Nadzór nad systemami energetycznymi i sanitarnymi.
Optymalizacja kosztów energetycznych i prewencja awarii.
Współpraca z kontrahentami.
Utrzymanie harmonogramu przeglądów i serwisowania urządzeń.
Utrzymanie kondycji technicznej instalacji energetycznych i sanitarnych.
Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
Oczekiwania:

Wyższe wykształcenie techniczne (energetyka, elektrotechnika).
Doświadczenie w elektroenergetyce i ciepłownictwie.
Co najmniej 1 rok doświadczenia.
Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym.
Umiejętność komunikacji i pracy zespołowej.
Samodzielna organizacja pracy.

Preferencje:

Wiedza o chłodnictwie i HVAC.
Uprawnienia energetyczne.
Znajomość SAP mile widziana.
Oferujemy:

Umowę o pracę.
Premie półroczne uzależnione od celów biznesowych.
Pakiet dbający o zdrowie: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.
Szkolenia zawodowe i rozwój kompetencji.
Programy motywacyjne i świadczenia socjalne.

  • Różan, mazowieckie, mazowieckie, Polska Emitel S.A. Pełny etat

    Zadania: Instalacja i utrzymanie systemów telekomunikacyjnych, energetycznych i radiowych Naprawa usterek, przeglądy i konserwacja sprzętu Przygotowywanie urządzeń do użytku Zarządzanie dostępem do infrastruktury Wymagania: Średnie lub wyższe wykształcenie techniczne Wiedza z zakresu telekomunikacji czy energetyki Preferowane doświadczenie w...