Aktualne oferty pracy związane z Operator pras krawędziowych LVD - Gliwice śląskie, śląskie - VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o

  • Pracownik produkcji

    3 tygodni temu

    Dąbrowa Górnicza, śląskie, śląskie, Polska MAXI JOB sp. z o.o. BIS spółka komandytowa Pełny etat

    Pracownik produkcjiMiejsce pracy: Dąbrowa GórniczaTwój zakres obowiązkówObsługa maszyn produkcyjnych, tj. prasa mimośrodowa, piły dwugłowicoweKontrola jakości gotowego detaluUzupełnianie dokumentacji produkcyjnejNasze wymaganiaDoświadczenie w pracy na produkcjiKomunikatywnośćMożliwość podjęcia pracy w systemie 4-brygadowymDokładność w...

  • Gliwice, Polska GI Group Pełny etat

    Operator maszyn produkcyjnych - bez doświadczeniamiejsce pracy: GliwiceZadania:obsługa maszyn: obrabiarki CNC, roztłaczarki, prasy mimośrodowe oraz krawędziowespawanie elementów wymienników ciepłalutowaniem rurek i kapilarOczekujemy: umiejętność posługiwania się suwmiarkąznajomość rysunku technicznegodyspozycyjność do pracy w systemie 2-3...

Operator pras krawędziowych LVD

4 miesięcy temu

Gliwice śląskie, śląskie, Polska VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o Pełny etat
Opis stanowiska

Obsługa pras krawędziowych LVD,
Praca na oprogramowaniu CADMAN,
Wymiana narzędzi,
Kontrola jakości wytwarzanych elementów,
utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn.
Wymagania

Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych,
Biegła znajomość rysunku technicznego,
Obsługa suwnicy z poziomy „0”,
Samodzielność, dokładność i zaangażowanie,
Praca na 3 zmiany.
Oferujemy

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat
Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w tym: comiesięczne premie , dodatki szkodliwe, stażowe, nagrody jubileuszowe, opieka medyczna Medicover, dodatek urlopowy 2417brutto, lekcje języków obcych on-line, bezpłatny przewóz na trasach z Zabrza, Rybnika i Chrzanowa, dopłaty 60 % do biletów kzk gop, program emerytalny PPK.