Asystentka zarządu

4 tygodni temu

Tuchom pomorskie, pomorskie, Polska Morad Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

współpraca z różnymi działami,
obsługa bieżących spraw Zarządu,
analiza i negocjowanie warunków umów inwestycyjnych,
rozliczanie inwestycji,
ścisła współpraca z PM,
obsługa programów komputerowych.
Wymagania

wykształcenie wyższe (prawnicze/administracyjne),
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
wysokie umiejętności organizacyjne,
rzetelność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
angielski na poziomie komunikatywnym,
umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach.
Oferujemy

umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
korzystanie ze szkoleń,
prywatną opiekę medyczną,
ubezpieczenie grupowe.

  • Asystentka zarządu

    2 tygodni temu

    Tuchom, Pomerania, Polska Morad Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska współpraca z różnymi działami,obsługa bieżących spraw Zarządu,analiza i negocjowanie warunków umów inwestycyjnych,rozliczanie inwestycji,ścisła współpraca z PM,obsługa programów komputerowych. Wymagania wykształcenie wyższe (prawnicze/administracyjne),bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power...

  • Asystentka Zarządu

    Cedry Małe, pomorskie, PL Supernova Spółka Komandytowa Pełny etat

    Opis stanowiska Tele-informatyczna obsługa biura Przygotowywanie faktur papierowych i elektronicznych według wskazanego schematu Odbieranie korespondencji mailowej i listowej Zakres obowiązków Operacyjne wsparcie pracy Zarządu; Wykonywanie prac administracyjnych zlecanych przez Zarząd; Zapewnienie profesjonalnej obsługi administracyjnej Biura...

    1 miesiąc temu