Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

2 tygodni temu

KonstancinJeziorna mazowieckie, mazowieckie, Polska Freedom Nieruchomości Pełny etat
Twoje zadania?

Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność.
Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami.
Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości.
Realizacja celów sprzedażowych.
Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje.
Rozwój i realizacja własnych pasji.
Czego oczekujemy od Ciebie?

Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju.
Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji.
Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu.
Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków.
Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji.
Determinacji w realizacji celów i pracowitości.
Kreowania rozwiązań i proaktywnej postawy.
Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
Co otrzymasz?

Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność (stanowią one 90% naszej bazy).
Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów.
Bogatą bazę klientów kupujących.
Dostęp do nieruchomości segmentu rynku pierwotnego.
Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging).
Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite).
Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe.
Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii.
Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe.
Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia.

  • Konstancin-Jeziorna, Polska LUX MED Sp. z o.o. Pełny etat

    Praca w centrum opieki i rehabilitacji Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka, oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad osobami niesamodzielnymi, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.Twoją rolą będzie:Bezpośrednia obsługa Pacjentów w Centrum Opieki i RehabilitacjiKompletowanie i archiwizacja dokumentacji...

  • Mazowieckie, Polska Hays Poland Pełny etat

    Inżynier ds. Wsparcia Projektowo-TechnicznegoMazowieckieNR REF.: 1186141Twoja następna firmaNaszym klientem jest producent o globalnym zasięgu, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu instalacji sanitarnych. Aktualnie do swojego działu rozwoju projektowego poszukują osoby na stanowisko Inżyniera ds. Wsparcia Projektowo-Technicznego.Twoje...