Design Engineer

2 tygodni temu

Jasło podkarpackie, podkarpackie, Polska Nowy Styl Pełny etat
Zakres obowiązków:

prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem w zakresie konstrukcji krzeseł
nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie
praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do projektowania, takich jak CatiaV6
zarządzanie cyklem życia dokumentacji konstrukcyjnej na platformie PLM 3dExperience
nadzór konstrukcyjny nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu
sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonych projektów
optymalizacja konstrukcji wyrobów
Nasze wymagania:

posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczne
znasz programy z grupy CAD, MS Office
cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
znasz oprogramowanie 3DExperience/Catia
znasz j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
Oferujemy:

pracę w Centrum Badawczo – Rozwojowym oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań
profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Design Engineer

    4 tygodni temu

    Jasło, Subcarpathian, Polska Nowy Styl Pełny etat

    Nasze wymagania:posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczneznasz programy z grupy CAD, MS Officecechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole posiadasz czynne prawo jazdy kat. BMile widziane:masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuznasz oprogramowanie 3DExperience/Catiaznasz j. angielski...

    Jasło, Polska Nowy Styl Pełny etat

    Nasze wymagania: posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczne znasz programy z grupy CAD, MS Office cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole posiadasz czynne prawo jazdy kat. B Mile widziane: masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku znasz oprogramowanie 3DExperience/Catia znasz j....