Kucharz

2 tygodni temu

Górzno kujawskopomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska Bax-Pol Henryk Bartoszewicz Pełny etat
Opis stanowiska

przygotowywanie dań wysokiej jakości zgodnie z wytycznymi dotyczącymi menu;
przygotowanie potraw a’la carte oraz bankietowych;
dbałość o czystość i higienę miejsca pracy;
przygotowanie mis-en-place dla serwowanego menu;
współpraca z innymi działami w celu realizacji życzeń Gości.
Wymagania

chęci do pracy;
zaangażowanie.
Oferujemy

stabilną pracę przez cały rok;
dobrze wyposażoną kuchnię- 2 piece konwekcyjno-parowe, 10 palników, frytownicę 2-komorową, płytę grillową (gazową), thermomix, cyrkulator sous vide, wilka, szatkownicę, pakowarkę próżniową, agregat prądotwórczy i wiele innych narzędzi pracy
umowę o pracę / kontrakt B2B / umowę zlecenie - różne formy zatrudnienia;
wypłatę zawsze na czas;
bardzo dobrą atmosferę;
możliwość wpływania na ofertę, poszukujemy ludzi z pomysłami.

Benefity

dofinansowanie szkoleń i kursów;
elastyczny czas pracy;
zniżki na firmowe produkty i usługi;
kawa / herbata;
parking dla pracowników.

  • Kucharz

    3 tygodni temu

    Górzno, Kujawsko-Pomorskie, Polska Bax-Pol Henryk Bartoszewicz Pełny etat

    chęci do pracy;zaangażowanie.przygotowywanie dań wysokiej jakości zgodnie z wytycznymi dotyczącymi menu;przygotowanie potraw a'la carte oraz bankietowych;dbałość o czystość i higienę miejsca pracy;przygotowanie mis-en-place dla serwowanego menu;współpraca z innymi działami w celu realizacji życzeń Gości.

  • Kucharz

    Górzno, Polska Bax-Pol Henryk Bartoszewicz Pełny etat

    chęci do pracy; zaangażowanie. przygotowywanie dań wysokiej jakości zgodnie z wytycznymi dotyczącymi menu; przygotowanie potraw a’la carte oraz bankietowych; dbałość o czystość i higienę miejsca pracy; przygotowanie mis-en-place dla serwowanego menu; współpraca z innymi działami w celu realizacji życzeń Gości.