Operator DTP

3 tygodni temu

Cieszyn śląskie, śląskie, Polska Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Pełny etat
Zakres obowiązków:

projektowanie opakowań
adaptacja projektów opakowań
przygotowanie projektów opakowań do druku
współpraca z działem technicznym i produkcyjnym
wsparcie i współpraca z przedstawicielami handlowymi firmy
praca w systemie ERP oraz CRM firmy
Wymagania:

doświadczenie w obsłudze pakietu Adobe CC (w tym Photoshop, Illustrator)
zdolność dobrej organizacji pracy własnej
samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i znajdowania rozwiązań
umiejętność pracy w zespole
kreatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie
Oferujemy:

pełne szkolenie stanowiskowe
pracę na nowoczesnym sprzęcie komputerowym
urozmaiconą pracę przy wdrożeniach projektów opakowań dla renomowanych międzynarodowych marek
stabilność zatrudnienia w firmie działającej w branży o dobrych perspektywach rozwoju
zawsze nowe wyzwania i odpowiadające im nagrody finansowe
pracę w biurze w Cieszynie
umowę o pracę

  • Operator DTP

    4 tygodni temu

    Cieszyn, Silesia, Polska Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Pełny etat

    Wymagania: doświadczenie w obsłudze pakietu Adobe CC (w tym Photoshop, Illustrator)zdolność dobrej organizacji pracy własnejsamodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i znajdowania rozwiązańumiejętność pracy w zespolekreatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie Zakres obowiązków: projektowanie opakowańadaptacja projektów...

    Cieszyn, Polska Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Pełny etat

    Wymagania: doświadczenie w obsłudze pakietu Adobe CC (w tym Photoshop, Illustrator) zdolność dobrej organizacji pracy własnej samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i znajdowania rozwiązań umiejętność pracy w zespole kreatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie Zakres obowiązków: projektowanie opakowań adaptacja projektów...