Aktualne oferty pracy związane z Diagnostyk weterynaryjny - Katowice śląskie, śląskie - Praca.pl

  • Katowice, Polska Vetlab Sp. z o.o. Pełny etat

    Vetlab Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu...

Diagnostyk weterynaryjny

4 miesięcy temu

Katowice śląskie, śląskie, Polska Praca.pl Pełny etat
Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie testów w laboratorium.
Omawianie wyników telefonicznie.
Doradzanie w wyborze kolejnych testów diagnostycznych.
Wymagania:

Studenci ostatniego roku lub absolwenci weterynarii.
Entuzjazm do nauki w diagnostyce zwierzęcej.
Umiejętność pracy w grupie i budowania dobrych relacji.
Precyzja, rzetelność i chęć do nauki.
Gotowość do pracy na zmiany.
Pracodawca oferuje:

Stałą pracę na umowę,
Pomoc od doświadczonych pracowników,
Dobrą atmosferę w młodym zespole,
Narzędzia do pracy,
Pakiet socjalny (sport/medycyna).