Kierownik Przychodni

2 tygodni temu

Gdańsk pomorskie, Trójmiasto, Polska Jutro Medical Sp z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska:

zabezpieczenie dostępności do usług medycznych dla pacjentów
zarządzanie przychodnią POZ na terenie Gdańska
wdrażanie procedur, zarządzeń oraz wytycznych w przychodni
dbanie o optymalizację kosztów i przychodów
koordynacja zespołu medycznego i administracji zatrudnionej w przychodni
rekrutacja personelu medycznego na zastępstwo oraz rejestracji
utrzymanie satysfakcji pacjentów placówek i wysokiego poziomu dostarczanych usług
współpracę z innymi działami w firmie przy realizacji wewnętrznych projektów
nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym przychodni i reprezentowanie podczas kontroli Sanepidu
przygotowywanie zamówień na potrzeby przychodni
nadzór nad sprzedażą w przychodni
bezpośrednia obsługa pacjenta w miejscu udzielania świadczeń

Wymagania:

posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w podmiocie leczniczym
masz orientacje na osiąganie postawionych celów
wykazujesz się samodzielnością, inicjatywą i zaangażowaniem w realizacji codziennych działań
posiadasz umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku
posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji do zmian
znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Co gwarantujemy:

nielimitowany, płatny urlop
konsultacje medyczne z pierwszej ręki
dofinansowanie karty Multisport
kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole indywidualnym podejściu do rozwoju
dedykowany budżet rozwojowy oraz nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych
liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych.

  • Kierownik Przychodni

    3 tygodni temu

    Gdańsk, Pomerania, Polska Jutro Medical Sp z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska:zabezpieczenie dostępności do usług medycznych dla pacjentówzarządzanie przychodnią POZ na terenie Gdańskawdrażanie procedur, zarządzeń oraz wytycznych w przychodnidbanie o optymalizację kosztów i przychodówkoordynacja zespołu medycznego i administracji zatrudnionej w przychodnirekrutacja personelu medycznego na zastępstwo oraz...