Zobacz więcej Upadek

Agent Nieruchomości

2 miesięcy temu

Gliwice śląskie, śląskie, Polska Szeliga Nieruchomości Pełny etat
Opis stanowiska

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Wymagania

Wykształcenie minimum średnie.
Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz z nieruchomościami.
Własny samochód.
Wiek min. 30 lat i więcej.
Praca w Gliwicach, Zabrzu i w okolicach.
Oferujemy

Pracę w kameralnych warunkach.
oraz dobre wynagrodzenie.

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Agent Nieruchomości

    1 miesiąc temu

    Gliwice, Silesia, Polska Szeliga Nieruchomości Pełny etat

    WymaganiaWykształcenie minimum średnie.Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz z nieruchomościami.Własny samochód.Wiek min. 30 lat i więcej.Praca w Gliwicach, Zabrzu i w okolicach. Opis stanowiskaPośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

    3 tygodni temu

    Gliwice, Polska Szeliga Nieruchomości Pełny etat

    Opis stanowiskaPośrednictwo w obrocie nieruchomościami. WymaganiaWykształcenie minimum średnie.Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz z nieruchomościami.Własny samochód.Wiek min. 30 lat i więcej.Praca w Gliwicach, Zabrzu i w okolicach. OferujemyPracę w kameralnych warunkach.oraz dobre wynagrodzenie.

  • Gliwice, Silesia, Polska REMAX Polska Pełny etat

    Międzynarodowa sieć biur nieruchomości RE/MAXRE/MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości z know-how opartym o niemal 50 letnie doświadczenie. To stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie. Lider w branży nieruchomości. Wyznaczamy ścieżkę, którą podążają inni.Jak się uczyć, to tylko od najlepszych w branżyAgent...