Cloud Engineer

4 tygodni temu

Sopot, Trójmiasto, Polska ERGO Hestia Pełny etat

Aktualnie do pracy w Departamencie IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot

Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie zasobami chmury publicznej (rozwój, utrzymanie, rekonfiguracja) w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • praca w narzędziach do automatycznego kreowania i odtwarzania infrastruktury w chmurze (Terraform, Jenkins, GitLab, KMS itd.) – model Infrastructure as Code (IaC),
  • wsparcie obszaru architektury przy projektowaniu nowych i modyfikacji istniejących usług dla środowiska chmury publicznej wykorzystywanej w organizacji,
  • rekomendowanie nowych rozwiązań, które poprawią działanie obecnej konfiguracji infrastruktury chmury publicznej,
  • współpraca z architektami rozwiązań chmurowych w ramach rozwoju środowisk.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu infrastruktury i/lub systemów biznesowych,
  • doświadczenie dot. wdrażania rozwiązań przy wykorzystaniu chmury publicznej Microsoft Azure oraz modelu IaC,
  • umiejętność przekształcania wymagań klienta w wymagania technologiczne,
  • wiedza i doświadczenie w dziedzinie zarządzania środowiskami chmurowymi (CI/CD, IaC),
  • znajomość rynkowych procesów operacyjnych IT (ITIL, COBIT) oraz zagadnień bezpieczeństwa,
  • wielozadaniowość i zdolność sprawnego rozwiązywania incydentów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będą certyfikaty MS Azure (AZ-900, SC-900, AZ-104 etc.)

To oferujemy:
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym (tydzień z biura/tydzień z domu)
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów.

  • Cloud Engineer

    1 dzień temu

    Sopot, Polska Grupa ERGO Hestia Pełny etat

    Cloud Engineer Miejsce pracy: Sopot Technologie, których używamy Wymagane GitLab Jenkins Terraform Azure Twój zakres obowiązków zarządzanie zasobami chmury publicznej (rozwój, utrzymanie, rekonfiguracja) w dynamicznie rozwijającym się zespole, praca w narzędziach do automatycznego kreowania i odtwarzania infrastruktury w chmurze (Terraform,...

    technologies-expected : GitLab Jenkins Terraform Azure responsibilities : zarządzanie zasobami chmury publicznej (rozwój, utrzymanie, rekonfiguracja) w dynamicznie rozwijającym się zespole, praca w narzędziach do automatycznego kreowania i odtwarzania infrastruktury w chmurze (Terraform, Jenkins, GitLab, KMS itd.) – model Infrastructure as Code...