Crop Manager ds. upraw owocowych

3 tygodni temu

pomorskie, Polska Timac Agro Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Miejsce pracy: cała Polska (regiony o dużym potencjale upraw owocowych)

Opis stanowiska: Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Crop Managera ds. upraw owocowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie uprawami owocowymi wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Do Twoich zadań należeć będzie:

Planowanie i koordynacja procesów uprawowych w sadach i jagodnikach;
Opracowywanie strategii nawożenia;
Sprzedaż produktów firmy w oparciu o fachowe doradztwo;
Współtworzenie argumentacji handlowej do produktów;
Współpraca z instytucjami naukowymi, prowadzenie doświadczeń oraz zbieranie i analiza danych;
Współpraca z Centralą Firmy we Francji oraz innymi działami firmy w celu spójnego podejścia do rozwoju i wykorzystywania narzędzi marketingowych;
Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy i klientów;
Analiza rynku i działań konkurencji.
Wymagania:

Wykształcenie wyższe z zakresu agronomii, ogrodnictwa lub pokrewnych;
Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z uprawami sadowniczymi i jagodowymi;
Znajomość technik nawożenia, ochrony roślin oraz systemów irygacyjnych;
Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności organizacyjne;
Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami rolniczymi;
Umiejętność analizy danych i raportowania;
Dobra znajomość j. angielskiego;
Prawo jazdy kat. B.
Z naszej strony oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy;
Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną;
Prowizję od zrealizowanej sprzedaży;
Komputer, telefon i samochód służbowy z pełną swobodą ich wykorzystania;
Pracę wspartą okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami;
Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU;
Dopłaty do wypoczynku, kolonii dla dzieci, paczki okolicznościowe;
i inne