Technik Laborant w Dziale Kontroli Jakości

3 tygodni temu

Gryfice zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Zakres obowiązków:

Ocena fizycznych warunków surowców,
Rejestracja i kontrola parametrów produkcji,
Wykonywanie testów fizycznych i mechanicznych nowych materiałów,
Przygotowywanie próbek dla klientów,
Prowadzenie dokumentacji laboratorium.
Wymagania:

Minimum średnie wykształcenie techniczne,
Mile widziana znajomość języka angielskiego,
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium w firmie produkcyjnej.
Pracodawca oferuje:

Stałą pracę na umowę o pracę,
Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenia, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna),
Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Gryfice, West Pomerania, Polska Praca Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania:Minimum średnie wykształcenie techniczne,Mile widziana znajomość języka angielskiego,Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium w firmie produkcyjnej. Zakres obowiązków:Ocena fizycznych warunków surowców,Rejestracja i kontrola parametrów produkcji,Wykonywanie testów fizycznych i mechanicznych nowych...