Spawalnik - Kontroler Jakości

3 tygodni temu

Zielona Góra lubuskie, lubuskie, Polska Jww Invest S. A. Pełny etat
Obowiązki:

nadzór prac na budowie
nadzór montaży w oparciu o plan ITP
sporządzanie raportów oraz uzupełnianie dzienników spawania
nadzór nad pracami spawalniczymi
kontrola jakości i ocena wizualne wykonanych spoin
przygotowanie dokumentacji wg wyznaczonych standardów (przystemplowania elementów do spawania, sporządzanie protokołów, nadzór nad oznaczeniem materiałów)
nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania
zlecenia badań spoin w oparciu o normy oraz wytyczne
weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych
Wymagania:

dyspozycyjność do pracy na kontraktach realizowanych na terenie Polski i za granicą
znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem
bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania
praktyczna umiejętność oceny spoin
uprawnienia IWE, VT2, PT2, MT2
umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy, umiejętność czytania rysunku technicznego,zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
dyspozycyjność i gotowość od praca w delegacjach/wyjazdach kontraktowych
znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca B2B
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego
pracę dynamicznym zespole specjalistów
benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty portowej)
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
niezbędne narzędzia pracy

  • Zielona Góra, Lubusz, Polska Praca Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania:Znajomość norm spawalniczych,Doświadczenie i wiedza o metodach spawania,Uprawnienia IWE, VT2, PT2, MT2,Umiejętność samodzielnej pracy i współpracy w zespole,Umiejętność czytania rysunków technicznych,Znajomość angielskiego lub niemieckiego,Prawo jazdy kat. B,Gotowość do delegacji (Polska i Zagranica). Zakres...