Apex Developer

3 miesięcy temu

Wrocław, dolnośląskie, Polska Primaris Pełny etat

Forma zatrudnienia: Kontrakt B2B

Tryb pracy: praca zdalna

Aktualnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko Apex Developer, która posiada min. 5 lata komercyjnego doświadczenia.

Dlatego jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Oracle APEX oraz znaczne doświadczenie w zakresie wykorzystania go.
  • Dobra znajomość baz danych Oracle z perspektywy developera
  • Podstawowe doświadczenie w analizie i ewidencjonowaniu wymagań w obszarze BI oraz przetwarzania danych
  • Umiejętność budowy raportów i dashboardów
  • Wysoka samodzielność w działaniu
  • Znajomość architektury systemów klasy BI
  • Znajomość narzędzi ETL

chętnie z Tobą porozmawiamy

Stack technologiczny: PL/SQL, Oracle, APEX.

Projekt który będziemy gotowi Ci zaproponować dotyczy sektora bankowego, w tym aplikacji wykorzystywanej w obszarze raportowania obligatoryjnego, zawierającej moduł mapujący.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad krytyczną aplikacją – odpowiedzialność za stabilne funkcjonowanie aplikacji, zapewnienie jej bezpieczeństwa i wydajności.
  • Refaktoryzacja i optymalizacja kodu
  • Naprawa błędów
  • Rozwój nowych funkcjonalności
  • Zarządzanie bezpieczeństwem – współpraca z zespołami IT w celu zapewnienia zgodności z politykami bezpieczeństwa.
  • Optymalizacja wydajności
  • Współpraca z liniami biznesowymi – identyfikowanie potrzeb biznesowych i implementacja odpowiednich rozwiązań w aplikacji.

W naszej firmie będziesz mógł/mogła liczyć na:

  • Pracę w organizacji z ugruntowaną pozycją rynkową
  • Projekty, w których będziesz miał/miała wpływ na ich rozwój
  • Współpracę z ciekawymi klientami biznesowymi z różnych branż (m.in.: finanse, bankowość, ubezpieczenia, healthcare, robotyzacja, energetyka, media),
  • Permanentny mentoring zarówno techniczny jak i biznesowo-menedżerski, np. podczas naszych cyklicznych szkoleń (m.in. Git, Gitflow, Angular, Docker), czy wew. programów rozwojowych (Primaris x TechTalks, Primaris Leadership Academy) oraz zewnętrznych kursów.
  • Już na etapie on-boardingu zapewniamy dostęp do naszych wewnętrznych szkoleń, cyklicznych spotkań, które serializujemy na Confluence oraz platformy e-learning
  • Świetną atmosferę pracy, wśród zaangażowanych ludzi z pasją w płaskiej strukturze z prostymi procesami
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet benefitów skrojonych na miarę - prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny, Multisport dla Ciebie i os. towarzyszącej - Ty decydujesz, co wybierasz

Cały proces rekrutacyjny oraz onboarding prowadzony jest zdalnie.

Proces rekrutacyjny składa się z:

  • Rozmowy telefonicznej z osobą z działu Rekrutacji & HR (do 30 min.)
  • Zdalnej video rozmowy technicznej (do 60 min.)
  • Zdalnego spotkania z liderem po stronie klienta projektu (do 60 min.)
  • Finalnej decyzji dotyczącej oferty

Primaris Services to ponad 250 ekspertów na pokładzie i 14 lat doświadczenia w branży IT na rynku polskim oraz zagranicznym.

Realizujemy ambitne projekty o wysokiej złożoności z różnych obszarów - m.in.bankowości, ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych czy branży logistycznej (mamy ponad 40 aktywnych klientów). Rośniemy w siłę oraz ciągle poszerzamy portfolio zarówno naszych usług jak i klientów.

Zakres naszej działalności obejmuje budowę systemów od zera, ich rozwój oraz utrzymanie, wdrożenia produktowe, alokacje całych Zespołów, a także pojedynczych Ekspertów w strukturach Klienta.

Ponadto od kilku lat działamy bardzo intensywnie jako złoty Partner firmy UiPath (obszar Robotic Process Automation) budując roboty i sprzedając licencje u naszych Klientów.

Co miesiąc dołącza do nas 7 nowych osób Wierzymy, że zgrany zespół i ludzie z pasją to klucz do naszego wspólnego sukcesu Właśnie dlatego ciągle poszukujemy nowych, zdolnych osób, które zasilą nasze szeregi.

Tą rolą opiekuję się Alicja i to właśnie z nią spotkasz się podczas pierwszej rozmowy.

  • Salesforce Developer

    Wrocław, Polska Groupe SII Pełny etat

    Join us as a Salesforce Developer on a medical technology project for our US-based client. With a global presence in more than 190 countries, the client is dedicated to serving healthcare institutions, life science researchers, clinical laboratories, industry, and the public. The company specializes in providing a wide range of medical supplies, devices,...