Inżynier produktu

4 tygodni temu

Bażanowice śląskie, PL Praca.pl Pełny etat
Zakres obowiązków:

Projektowanie kompleksowych systemów, wzbogacanie o elementy typu SLA.
Pozyskiwanie rynkowych potrzeb i ustalanie wymogów przy współpracy z menedżerami produktu.
Zapewnienie ciągłej optymalizacji produktów.
Analiza rynku i tworzenie taktyk oraz strategii.
Dystrybucja wiedzy o produktach, wsparcie sprzedaży i prowadzenie szkoleń.
Kooperacja z działami sprzedaży, R&D, kluczowymi technologiami, kontrolingiem, jakością, zakupami.
Wymagania:

Wykształcenie z inżynierii elektrycznej, IT, automatyki, pomiarów, HVA itp.
Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami produktowymi w sektorze przemysłowym.
Znajomość technologii takich jak WMBUS, LoRaWAN, NB-IoT, doświadczenie w Connectivity.
Biegła znajomość języka angielskiego.
Pracodawca oferuje:

Pracę z najnowszymi technologiami w branży.
Prywatną opiekę medyczną.
Dostęp do wewnętrznej platformy szkoleniowej.
Dopłaty do posiłków.
Premie okolicznościowe i dodatki.

  • Inżynier produktu

    2 tygodni temu

    Bażanowice, Silesia, Polska Praca Pełny etat

    Zakres obowiązków:Projektowanie kompleksowych systemów, wzbogacanie o elementy typu SLA.Pozyskiwanie rynkowych potrzeb i ustalanie wymogów przy współpracy z menedżerami produktu.Zapewnienie ciągłej optymalizacji produktów.Analiza rynku i tworzenie taktyk oraz strategii.Dystrybucja wiedzy o produktach, wsparcie sprzedaży i prowadzenie...