Aktualne oferty pracy związane z Operator Maszyn Produkcyjnych - Gryfice zachodniopomorskie, zachodniopomorskie - Praca.pl Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska Schiever Polska Sp z o.o. Pełny etat

    Konserwator / Pracownik Działu TechnicznegoMiejsce pracy: SzczecinTwój zakres obowiązkówobsługa, konserwacja, bieżące naprawy urządzeń i instalacji energetycznych (elektrycznych, gazowych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, chłodniczych), produkcyjnych (mechanika), wodno-kanalizacyjnych,wykonywanie prac ogólnobudowlanych i...

  • Gryfice, Polska LASLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    • Obsługa placu produkcyjnego w zakresie gospodarki surowcami.• Rozładunek i załadunek surowców, klasyfikacja materiałów.• Obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn.• Dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń.Inne wymagania[Inne : Składniki wynagrodzenia; godzinowe, premia uznaniowa, dodatek akordowy, nagroda...

  • Pracownik Produkcji

    2 miesięcy temu

    Gryfice, Polska Roca Pool - Spa Sp. z o.o. Pełny etat

    A wtedy my nauczymy Cię: Obsługi maszyn i urządzeń, Obsługi linii produkcyjnych, Nowych technologii, Potrzebnych przepisów i norm, Super, jeżeli posiadasz: Chęć do pracy na produkcji w nowoczesnym zakładzie pracy, Umiejętność szybkiego uczenia się, Cechy takie jak: samodzielność, sumienność i rzetelność.

Operator Maszyn Produkcyjnych

5 miesięcy temu

Gryfice zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Twój zakres obowiązków:

Praca na dziale produkcyjnym.
Nasze wymagania:

Motywacja do działania w nowoczesnej produkcji,
Zdolność do efektywnego przyswajania wiedzy,
Samodzielność, dokładność, zaangażowanie.
Oferujemy:

Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii,
Szkolenia z zakresu obsługi maszyn i linii produkcyjnych,
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami,
Rozbudowany pakiet socjalny i benefity (dodatek stażowy, opieka medyczna, zniżki na produkty, ubrania robocze),
Możliwość rozwoju i pracy w zespole.