Kierownik Robót Elektrycznych

2 tygodni temu

lubuskie, Polska Victor Energy Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Wsparcie Kierownika Budowy oraz Kierownika Projektu w codziennych zadaniach w trakcie realizacji projektów na budowie.
Kontrola prac podwykonawców.
Współpraca z dostawcami.
Prowadzenie biura budowy.
Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej.
Przygotowywanie zamówień materiałów na potrzeby budowy.
Wymagania

Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.
Wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku elektroenergetycznym lub pokrewne.
Znajomości pakietu MS Office.
Samodzielności, operatywności w działaniu, umiejętności pracy w zespole.
Mile widziane doświadczenie w realizacji robót na stacjach WN/SN.
Mile wdziany język angielski, niemiecki, szwedzki.
Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników.
Umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia.
Samochód służbowy i inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.
Dofinansowanie do opieki medycznej w prywatnych placówkach.
Pakiet socjalny.
Dofinansowanie do kart sportowych.

  • Kierownik robót

    3 tygodni temu

    Ośno Lubuskie, Polska Oddział Gorzów Wielkopolski Pełny etat

    • kierowanie i rozliczanie budów zgodnie z prawem budowlanym • nadzór i prowadzenie robót zgodnie ze sztuką i bezpiecznie • współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami i dostawcami • zarządzanie zespołem • przygotowanie dokumentacji • planowanie prac i dbanie o terminowość ich wykonania. wykształcenie wyższe...