Technik Odzieżowy

5 dni temu

Łódź, łódzkie, Polska BONPRIX SP Z O O Pełny etat

Jesteśmy międzynarodową marką modową działającą w 30 krajach na całym świecie. Należymy do czołowych firm e-commerce w Europie i jesteśmy najprężniej działającą firmą Grupy Otto.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK ODZIEŻOWY

Miejsce pracy: Łódź

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z projektantami w zakresie technologii oraz konstrukcji wyrobów odzieżowych;
  • tworzenie dokumentacji technologicznej (tabeli pomiarowych, rysunków etc.);
  • komentowanie i monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów;
  • współpraca z producentami z Dalekiego Wschodu;
  • udział w spotkaniach działowych i przymiarkach odzieży z modelką techniczną.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe;
  • doświadczenie w zakresie przygotowania dokumentacji, sporządzenia tabel wymiarów, oceny wzorów, konstrukcji, badania jakości surowców i kontroli produkcji;
  • mile widziane doświadczenie w produkcji odzieży;
  • minimum 3 letni staż na stanowisku technika, technologa, konstruktora, kontrolera wyrobów odzieżowych
  • dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki będzie dodatkowym atutem.

TO OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • nagrody za staż pracy;
  • owocowe dni;
  • dofinansowanie posiłków.

  • Technik odzieżowy

    1 tydzień temu

    Łódź, Polska Bonprix Sp. z o.o. Pełny etat

    Technik odzieżowyTwój zakres obowiązków współpraca z projektantami w zakresie technologii oraz konstrukcji wyrobów odzieżowych; tworzenie dokumentacji technologicznej (tabeli pomiarowych, rysunków etc.); komentowanie i monitorowanie...

  • Łódź, Polska FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o. Pełny etat

    Twój zakres obowiązków:Uzgadnianie technologii produkcjiKoordynacja i kontrola wzorów oraz materiałów użytych do produkcjiKomunikacja z dostawcami od fazy początkowej do gotowego produktuNadzór produkcji w zakresie kontroli jakości oraz terminów dostawKontrola końcowa produkcjiWspółpraca i nadzór nad procesem zakupu produktówWyjazdy...