Aktualne oferty pracy związane z Elektromonter sieci trakcyjnej - Łódź łódzkie, łódzkie - Praca.pl

  • Łódź, Polska BERKER DOMINIS Sp. z o.o. Pełny etat

    Jedna z największych firm budowlanych działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym, zatrudni pracowników na stanowisko:Elektromonter sieci trakcyjnejMiejsce pracy: cała Polska – praca w delegacji – obecnie Warszawa, Tychy, Chabówka.Stawka: stała podstawa ustalana indywidualnie, w zależności od doświadczenia i wiedzy, ryczałt za...

  • Łódź, Polska STRABAG Sp. z o.o. Budownictwo Infrastruktury Dyrekcja PC Centrum Pełny etat

    Aufgaben bezpośredni nadzór nad realizacją robót z zakresu sieci trakcyjnych planowanie i koordynowanie robót w oparciu o wymogi projektowe, specyfikację techniczną, terminy umowne organizowanie i nadzorowanie prac zgodnie z przepisami BHP monitorowanie, kontrola harmonogramów i dokumentacji technicznej przygotowywanie materiałów...

Elektromonter sieci trakcyjnej

4 miesięcy temu

Łódź łódzkie, łódzkie, Polska Praca.pl Pełny etat
Zakres obowiązków:

Zdejmowanie i montowanie części trakcji elektrycznej.
Montowanie konstrukcji i sprzętu trakcyjnego.
Regulowanie systemu trakcji.
Wymagania:

Doświadczenie w pracach sieci trakcyjnych (min. 2 lata),
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (od 3m),
Mobilność – gotowość do pracy w różnych miejscach Polski,
Preferowane uprawnienia SEP grupa E,
Wykształcenie elektryczne lub podobne.
Pracodawca oferuje:

Zatrudnienie na umowę o pracę,
Bezpłatny posiłek,
Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
Transport na miejsce pracy,
Bezpłatne zakwaterowanie na czas delegacji,
Ubezpieczenie grupowe,
Kartę sportową,
Opiekę zdrowotną.