Prawnik

2 tygodni temu

Reguły mazowieckie, PL Climatic Sp. z o.o. Sp. k. Pełny etat
Twój zakres zadań:

Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, do swojego zespołu poszukujemy jeszcze kilku dobrych współpracowników.
Kompleksowa obsługa prawna procesu inwestycyjnego (w tym realizowanego w reżimie ustawy Prawo zamówień publicznych), w szczególności: bieżąca współpraca z kierownikami budów oraz pozostałą kadrą budowy i komórkami spółki, analiza i sporządzanie dokumentacji procesu inwestycyjnego (w tym umów o roboty budowlane, umów dostaw, protokołów negocjacji, protokołów konieczności, porozumień), redagowanie pism kierowanych zarówno do podwykonawców, jak i do inwestorów oaz organów administracji, udział w negocjacjach umów z podwykonawcami, kontakt z inwestorami, uczestnictwo w radach budowy;
Analiza projektów umów w postępowaniach przetargowych;
Sporządzanie i uzgadnianie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych związanych z działalnością spółki;
Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla spółki usługi prawne;
Analiza zmian przepisów związanych z działalnością spółki.
Nasze wymagania:

Ukończona lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska;
Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców;
Znajomość prawa cywilnego (w tym głównie prawa zobowiązań), ksh, przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych; Znajomość ustawy Prawo budowlane będzie dodatkowym atutem;
Doświadczenie w zakresie sporządzania umów o roboty budowlane;
Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za rezultat powierzonych zadań;
Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
Gotowość do świadczenia usług w siedzibie spółki (wymóg konieczny).
Oferujemy:

Współpracę w oparciu o umowę B2B lub UoP;
Stabilne warunki współpracy / zatrudnienia;
Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach;
Pracę w organizacji o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
Wsparcie doświadczonego zespołu;
Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prawnik

    Reguły, Polska Climatic Sp. z o.o. Sp. k. Pełny etat

    Nasze wymagania: Ukończona lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska; Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców; Znajomość prawa cywilnego (w tym głównie prawa zobowiązań), ksh, przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych; Znajomość ustawy Prawo budowlane będzie dodatkowym atutem; Doświadczenie w zakresie sporządzania...

  • Prawnik

    Reguły, Mazovia, Polska Climatic Sp. z o.o. Sp. k. Pełny etat

    Nasze wymagania:Ukończona lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska;Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców;Znajomość prawa cywilnego (w tym głównie prawa zobowiązań), ksh, przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych; Znajomość ustawy Prawo budowlane będzie dodatkowym atutem;Doświadczenie w zakresie sporządzania umów...