Zobacz więcej Upadek

Ekspedientka / Sprzedawca w cukierni

1 miesiąc temu

Gdańsk pomorskie, Trójmiasto, Polska SERVICE JOBS sp. z o.o. Pełny etat
Oferujemy:

Umowę o pracę lub zlecenie (sam decydujesz)
Atrakcyjne wynagrodzenie (4450-5000 zł brutto) oraz premie uznaniowe
Pakiety medyczne
Zniżkę pracowniczą w wysokości 25%
Miłą atmosferę w pracy
Wymagamy:

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia
Komunikatywność
Umiejętność pracy w grupie
Otwartość
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Zakres obowiązków:

Obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami
Sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych
Dbanie o estetyczny wygląd stoiska oraz ekspozycję towarów
Przyjmowanie płatności oraz obsługa kasy fiskalnej
Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Gdynia, pomorskie, Trójmiasto, Polska SERVICE JOBS sp. z o.o. Pełny etat

    Lokalizacja: Sklep na Orłowie Praca w weekendy: Sobota: I zmiana: 5:30 - 12:00 II zmiana: 12:00 - 18:30 Niedziela: 8:30 - 15:30 Sklep na Karwinach Praca od poniedziałku do piątku: I zmiana: 5:30 - 10:30 Oferujemy: Umowę o pracę lub zlecenie (sam/a decydujesz) Wynagrodzenie 27,70- 30,00 zł brutto/ godzinę (w tym premia...

  • Gdańsk, Polska SERVICE JOBS sp. z o.o. Pełny etat

    Oferujemy:Umowę o pracę lub zlecenie (sam decydujesz)Atrakcyjne wynagrodzenie zł brutto) oraz premie uznaniowePakiety medyczneZniżkę pracowniczą w wysokości 25%Miłą atmosferę w pracy Wymagamy:Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobieniaKomunikatywnośćUmiejętność pracy w grupieOtwartośćDyspozycyjność do pracy w...

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Cukiernia Sowa Sp. z o.o. Pełny etat

    Na czym nam zależy?gotowości do pracy II-zmianowej (również w weekendy) 5 dni w tygodniudobrej organizacji pracyzaangażowaniuorzeczeniu do celów sanitarno-epidemiologicznychstaranności i dbałości o standardymile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży lub gastronomii i obsługa kasy fiskalnej Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa...