Aktualne oferty pracy związane z Pracownik fizyczny - Mysłowice, śląskie - e-work HR Company Poland

  • Pracownik produkcji

    4 dni temu

    Mysłowice, Polska FallWork Sp. z o.o. Pełny etat

    Dla naszego Klienta z branży opakowań poszukujemy dwóch osób na stanowisko:Pracownik produkcji z UDTMiejsce pracy: MysłowiceZakres obowiązków:·         Rozładunki i załadunki wózkiem widłowym czołowym·         Transport materiałów pomiędzy poszczególnymi maszynami·         Wizualna kontrola jakościOczekiwania:·       ...

  • Mysłowice, Polska Biedronka Pełny etat

    Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią...

Pracownik fizyczny

1 miesiąc temu

Mysłowice, śląskie, Polska e-work HR Company Poland Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowanie form do produkcji płyt betonowych;
  • wylewanie betonu do form zgodnie z wytycznymi;
  • obróbka powierzchni płyt betonowych i kontrola jakości wyprodukowanych elementów;
  • montaż i układanie zbrojenia w formach przed wylaniem betonu;
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy;
  • załadunek i transport gotowych płyt betonowych na miejsce składowania;
  • przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o bezpieczeństwo własne oraz współpracowników.

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie lub przy remontach drogowych;
  • mile widziana wiedza z zakresu spawalnictwa oraz uprawnienia UDT.

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie godzinowe 32zł/h brutto;
  • umowę zlecenie na okres 6 miesięcy (z możliwością przejścia pod firmę);
  • pracę od PN/PT (soboty tylko dla chętnych);
  • pracę na dwie zmiany (5:00/13:00 i 14:00/22:00) przy ul. Dworcowej 1. Lub na jedną zmianę przy ul. Miarki 36.