Stażysta / Stażystka w Dziale Administracyjno-Finansowym

2 tygodni temu

Toruń kujawskopomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska Urząd Dozoru Technicznego Pełny etat
Kluczowe obowiązki:

Wspomaganie pracy działów technicznych.
Obsługa kancelarii i sekretariatów, archiwizowanie dokumentów.
Weryfikacja kompletności dokumentacji technicznej.
Obsługa korespondencji wychodzącej.
Pomoc w innych pracach działu administracyjnego.
Nasze oczekiwania:

Studenci ostatniego roku lub absolwenci studiów wyższych.
Znajomość języka angielskiego.
Umiejętność obsługi pakietu MS Office, biegła obsługa komputera.
Samodzielność, otwartość na zmiany.
Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, precyzyjność.
Oferujemy:

Odpłatną współpracę (zatrudnienie w ramach umowy o pracę).
Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

umowę o pracę
dofinansowanie do wczasów
opiekę medyczną
kartę sportową
Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
ubezpieczenie na życie

  • Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Urząd Dozoru Technicznego Pełny etat

    Nasze oczekiwania:Studenci ostatniego roku lub absolwenci studiów wyższych.Znajomość języka angielskiego.Umiejętność obsługi pakietu MS Office, biegła obsługa komputera.Samodzielność, otwartość na zmiany.Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, precyzyjność. Kluczowe obowiązki:Wspomaganie pracy działów...

  • Toruń, Polska Urząd Dozoru Technicznego Pełny etat

    Nasze oczekiwania: Studenci ostatniego roku lub absolwenci studiów wyższych. Znajomość języka angielskiego. Umiejętność obsługi pakietu MS Office, biegła obsługa komputera. Samodzielność, otwartość na zmiany. Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, precyzyjność. Kluczowe obowiązki: Wspomaganie pracy działów...